MANO VARDAS RITA

Su fotoaparatu suaugau dar paauglystėje. Ir jau tada supratau, kad su juo nesiskirsiu visą likusį gyvenimą. Pradžioje fotografija buvo puiki platforma saviraiškai, o kai pabaigiau mokyklą ilgai nesvarščiau kur studijuoti, iškart žinojau kam noriu skirti visą savo laiką. Fotografijos žinių sėmiausi Vilniaus Kolegijoje, vėliau – VDU Menų Institute. Ir toliau tobulinuosi – eksperimentuoju, mokausi, patiriu, ieškau įkvėpimo.

Išbandžiau save įvairiose fotografijos srityse, bet didžiausią malonumą jaučiu fiksuodama vestuvių istorijas. Nes be galo myliu žmones, bendrauti. Jie didžiausias mano inspiracijos šaltinis. Fotografuodama atiduodu savo širdį ir sielą. Visada būnu laiminga, jei pavyksta per nuotraukas parodyti daugiau nei slypi žmogaus išorėje.

Kiekviena Jūsų šventė man yra iššūkis, vis kita istorija, nauji bičiuliai mano kelyje. Niekada nejaučiu monotonijos, nes čia nėra galimybės surepetuoti bei pakeisti daugybę aplinkybių, tai darbas, kurį noriu padaryti geriausiai, taip kaip aš galiu.