Ugnė Kotryna

Pirmą kartą paskambinus pasiteirauti dėl vestuvių fotografavimo pajutau, kad tai žmogus, kuris savo darbą daro iš stipraus pašaukimo, po pokalbio buvau tikra, kad atradau tai ko ieškojau. Rita yra labai nuoširdi, įsiklausanti į situaciją, nešanti aplink ramybę, o darbą atliekanti TOBULAI. Neklydau, nes Rita užbūrė ir mano vyrą bei visą šeimą. Šventės dieną dirbti buvo paprasta ir gera, o pasiruošimas buvo itin skrupulingas. Esu tikra, kad su Rita dar susitiksime ne kartą. Žiūrėdami šventės nuotraukas ir šiandien esame dėkingi, kad mums svarbią dieną šalia mūsų buvo ne tik visiškas profesionalas, tačiau širdžiai artimas ir tikras žmogus. Iki pasimatymo!

Vilma & Rusil

Mieloji, Rita! Negaliu apsakyti kaip esame dėkingi už tokias gražias nuotraukas, kurios taip ypatingai atspindi šventės nuotaiką, fiksuoja mūsų ir mums brangių žmonių emocijas, pagauna tą gylį ir net mano nefotogeniškus namus padaro fotogeniškais. Kaip ir norėjau, jose pagauta daug emocijų ir veiksmo, kurio pati aš net nemačiau, kartais jaučiausi lyg žiurėčiau kino filmą. Gauti nuotraukas buvo nuostabiausia mano gimtadienio dovana, už lango lijo lietus, o aš sėdėjau su arbatos puodeliu ir iki išnaktų žiūrėjau. Be galo esame dėkingi už puikų laiką, profesionalumą ir išsaugotą prisiminimą.

Ačiū Jums iš visos širdies.

Thomas & Gintarė

Dear Rita, On a very hot day in June last year, you were the photographer of our wedding in Trakai and Molėtai. Gintarė and I _still_ often look at all the pictures you took. We live in the Netherlands but we are now (carefully) back in Lithuania for a few weeks. Yesterday we had a conversation about the wedding and the photos, with my mother-in-law. In discussing the photos and your approach, I realized once again just how good your work is and how much attention to detail you put into the (long!) wedding day. We just wanted to let you know that we’re so, so proud to look so good in the photos you and Roman shot. And not just the two of us; our wedding weekend was a celebration of and with the people most dear to us, and there are so many great shots with such lively emotion. Parties with our friends and family have never looked this good. So, thank you very much – again – for the careful and excellent record of such an important time in our lives.

With much appreciation and lots of joy, Thomas van Zuijlen and Gintarė Daukantaitė-van Zuijlen

Nienke & Luuk

Dear Rita, How impressed we are. A BIG Thank You to you. Honestly, when I watched the pictures for the first time, I got tears in my eyes. Because you took exactly those pictures I was hoping for. Pictures of Luuk and me, looking at each other, looking happy, looking relaxed, etc. Wonderful pictures of our boys, beautiful, you managed to catch them too. Great pictures of family members of whom some are really afraid to be in pictures in general (me and my mom for example ;)). Warm pictures of me with some of my best friends whom I have known for almost 40 years now. The rings, beautiful pictures too… And the colors you used, the light, the technique, wow! I am also very happy with my solo photos; I have never had these kind of beautiful pictures before. It’s tempting to cover our whole wall with beautiful, framed pictures of our wedding haha.

Angelė

Miela, Rita, prisipažinkit – turite magiškų galių!!!! AčIū ačiū labai labai!!!!! Nustebino! tikrai nesitikėjome kad toks NUOSTABUS bus rezultatas. Esat ne tik savo srities specialistė, bet ir puikus žmogus!

Sonata & Rolandas

Sveiki, nuotraukas gavau! Net bėgau iš darbo namo pažiūrėti:) jos nuostabios! Pats didžiausias ir nuoširdžiausias jums ačiū Rita!